top of page
Ara

HELMET BROKER, LOJİSTİK SEKTÖRÜNE QIRO İŞ MODELİ İLE ÇÖZÜMLER ÜRETİYOR


İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da ofisleri olan ve tüm Türkiye’de faaliyet gösteren Helmet Sigorta ve Reasürans A.Ş sigorta ve reasürans brokeridir. Yurt dışında reasürans ve sigorta piyasalarını yakından takip ederek, güncel gelişmeleri müşterilerine sunmaktadır. Merkezine koyduğu müşteri anlayışı ile müşterilerine katma değer oluşturmayı ilke edinerek müşterilerinin iş sürekliliğine olumlu katkı sağlamaktadır.

İş dünyasının değişen koşullarına, artan rekabet şartlarına bağlı olarak müşterilerinin değişen ve çeşitlenen risklerine karşı sigorta ve mühendislik ürünleri ile müşterilerinin ve iş dünyasının hep yanında bulunmaktadır.


Sektörlere kattıkları değerleri değerlendiren Helmet Sigorta ve Reasürans Brokerlik A.Ş. Genel Müdürü Galip A.Gökakın, “Sektörümüze yüksek teknolojiyi kullanarak, zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyoruz. Kendimize ait yazılımlar haricinde, dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bu bağlamda, yüksek teknoloji platformu üzerinden çeşitli mühendislik faaliyetleri ve buna bağlı sigorta çözümleri üretiyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin iş süreçlerini yakından takip ederek, alternatif çözüm yöntemleri ve iş modelleri geliştiriyoruz.” dedi.


Ayrıca Helmet Broker’ın teknolojiye üst seviyede adapte olduğunu belirten Gökakın ,”Teknolojiyi çok iyi irdelemek gerekiyor. Teknolojinin sonuç olarak maliyet ve zaman tasarrufu getirdiği iş modellerinin içerisindeyiz. Teknoloji ile mücadele ederek değil, teknolojiyi akılcı kullanarak iş modelleri geliştiriyoruz. Qiro da bunlardan biri. Qiro, lojistik sektörüne yönelik yazılım destekli bir iş modelidir. Tüm yazılım hakları Helmet Broker’a ait olan Qiro ile, lojistik sektörünün tüm oyuncularına hitap edebiliyoruz. Lojistik sektörünün faaliyetlerinden doğan sigorta potansiyelini, en kapsamlı, en hızlı çözümleri ile müşterimize sunuyor ve bu potansiyeli aktive etmeyi amaçlıyoruz. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Mersin lokasyonlarımızda Qiro iş modeli ve uzman saha kadroları ile müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.” diye ifade etti.

4 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page