top of page

HAKKIMIZDA

Helmet Sigorta ve Reasürans Brokerlik A.Ş. olarak, yeni, farklı, teknolojiyi seven bir şirketiz. Türkiye’de ilk defa uygulanan modeller ile “Katma Değer” yaratmak amacındayız. Müşterilerimizin İş Sürekliliğini – Business Intereption sağlamak, ticari faaliyetlerini desteklemek hedefimizdir.

j.jpg

HELMET,
İŞ DÜNYASININ YANINDA

 

MİSYONUMUZ

 

Helmet sektörüne farklı bir bakış açısı getirmek,  profesyonel kadrosu ve bilinçli yaklaşımı ile Türkiye’de Lider Sigorta ve Reasürans Brokerler arasına girmeyi hedeflemiştir.

 

VİZYONUMUZ

 

Sigortacılık alanında akla gelen tüm hizmetleri vermekle birlikte, farklı ve yenilikçi bakış açısı ile, HELMET tüm  Sigorta branşları başta olmak üzere, farklı yaklaşım ve çözüm önerileri ile kişi veya kurumların yaşam kalitelerini, onlardan gelen talepler dikkate alınarak yükseklere taşımak ve sürekliliğini sağlayacak ürün ve hizmetler sunmaktır.

 

Teknolojiyi kullanarak, Kurumsal ve Bireysel tüm müşterilerimiz için ihtiyaçlarını kişiselleştirilmiş çözüm yöntemleri ile  hizmet vermek asıl amacımızdır.

Sigortacılık faaliyetlerine, Risk Yönetimi ve Risk farkındalığı ilkelerini eklemek, Risk gerçekleşme oranlarını azaltırken, olası risk senaryolarında müşterilerini hazır tutmak hedeflenmiştir. Müşterilerimizin iş sürekliliğinin sürekli sağlanması esastır.

 

BELGELERİMİZ

 

 

bottom of page