top of page

RİSK YÖNETİM DANIŞMANLIĞI   >   RİSK FİNANSMANI - SİGORTACILIK FAALİYETLERİ  >  SÜREÇ YÖNETİMLERİ

Alanında deneyimli ekibimiz, risklerin etkin ve sistematik bir şekilde belirlenmesi, yönetilmesi ve sigorta şirketlerine transfer edilmesi konularında sektörel anlamda yerel ve global bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir. Sigorta şirketlerinin, sektörel risk ve sigortacılık isteklerine göre, müşterilerimizin değerlerini, “Doğru Poliçe” kurgusuyla, olası risk finansmanını sağlıyoruz.

Uzman kadrolarımız, risk transferinin optimizasyonu, proaktif önlemlerin alınması konularında danışmanlık sunarak, doğru risk finansmanı – doğru poliçeye ulaşmanızı sağlar.

Hasar Yönetim Hizmetleri

Hasar Yönetim Hizmetleri

 

Hasarın doğurduğu ekonomiyi doğru yönetmek, müşterilerimizin hasarlarının tam ve zamanında tazmin edilmesini sağlamak için, uzman kadromuz ile müşterilerimizin yanında hizmet vermekteyiz.

Ekspertiz süreçlerinin nezareti, evrak trafiğinin organizasyonu, hasarın tam doğru tespit çalışmaları hasarın zamanında ve tam olarak tazmin edilmesini sağlayacaktır. Helmet Broker olarak bu süreçlerde müşterimize ta ve doğru hizmet vermekteyiz.

Ekspertiz ve Bilirkişi Hizmetleri

Ekspertiz ve Bilirkişi Hizmetleri

 

Gelişen ve değişen teknolojiye bağlı olarak, çeşitlenen üretim modelleri, hasar durum ve kavramlarını da değiştirmiş ve karmaşık hale getirmiştir.

Kök Analiz çalışmasından başlayan, hasar tespiti, sovtaj değerlendirmesi hizmetleri gibi bir çok konuda deneyimli kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Kriz Yönetimi

Kriz Yönetimi

 

Hasar sürecinde yaşanan, müşteri kayıpları, tedarik ve Pazar yönetimleri, kamu otoritesi ile ilişkiler, çalışan yönetimleri ve en önemli olgulardan olan reputasyon kayıplarına engel olabilmek için doğru kriz yönetimi hizmeti çok önemlidir. Helmet Broker, sektörel deneyimlerini kullanarak, Kriz Yönetimi konusunda müşterilerinin yanındadır.

Alternatif Üretim Sistemleri

Alternatif Üretim Sistemleri

 

Hasar süreçlerinde Pazar kayıplarını önlemek için, alternatif üretim yöntemlerine yönelmek, nakti hasar kayıplarının haricindeki hasar maliyetlerinin kontrolünde gereklidir.

Helmet Brokerlik, sektörel gerçekler ışığında müşterilerine olası hasar durumunda alternatif üretim hizmet sistemleri için danışmanlık hizmeti vermektedir.

bottom of page